Survivor Kadınlar Erkekler İzle

Bugüne kadar denenmemiş program formatlarını Türkiye'ye taşıyarak çok izlenen programlara imza atan Acun Ilıcalı, Survior'un üçüncüsünü çekeceklerini duyurdu.

Cem Yılmaz'ın konuk olarak katıldığı Var mısın Yok musun programında izleyicileriyle yeni sürprizi paylaşan Ilıcalı, başvuruların www.acunmedya.com adresinden yapılabileceğini söyledi.

Ilıcalı'nın daha önce yapımcılığını üstlendiği iki Survivor yarışmasında Türkiye-Yunanistan ve Fenerbahçe-Galatasaray taraftarları yarışmıştı. Yeni yarışmada ise kadınlar ve erkekler yarışacak. Mayıs ayında başlayacak program çekimleri için başvurular web sitesinden yapılabilir.
[...]devamını oku...
survivor 2009, survivor kadınlar erkekler izle, survivor oyuncuları | edit post
Survivor Kadınlar Erkekler Yarışması
Gönderen karahann On Pazartesi, Şubat 16, 2009 0 yorum
“Var mısın yok musun” yarışma programıyla zirveye oturan Acun Ilıcalı, Habertürk Kanalında Saba Tümer’in sunduğu programda süprizini açıkladı ve önümüzdeki günlerde Survivor yarışmasına tekrardan başlamayı düşündüğünü açıkladı. Bu seferki survivor yarışması formatın da erkekler ile kadınlar arasında geçecek. Şimdiye kadar Survivor Aslanlar-Kanaryalar, ve Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmaları büyük bir heycanla izlenmişti. Şimdi sırada tüm dünyanın çekişmesi olan erkekler-kadınlar da reyting rekorları kıracak gibi görünüyor. Acun şimdiden iki ıssız ada da bulmuş. Bakalım hayatta kalma mücadelesini kim kazanacak. Survivor erkekler-kadınlar yarışmasıyla da Acun gene zirve yapacak gibi görünüyor.
[...]devamını oku...
survivor 2009, survivor kadınlar erkekler, survivor kadınlar erkekler izle |

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !